Aktualności wróć do listy
29.03.2018

Premiery teledyskowe: Piotr Herdzina

W ostatnim czasie nie brak interesujących premier teledyskowych. Tym razem czas na kilka słów o nowym clipie Piotra Herdziny.
Piotr Herdzina obecnie należy do grupy najpopularniejszych Artystów Śląskiej Estrady. Wokalista i autor tekstów ma już na koncie sporo przebojów oraz kilka teledysków. Tym razem Piotr zaprezentował clip do kolejnej piosenki ze swojego debiutanckiego krążka – tym razem do utworu Na jeden dzień. Piosenka utrzymana jest w stylu z pogranicza bluesa i rocka, klimatem z lekka nawiązując do muzyki lat 60’ i 70’. Sam tekst jest bardzo życiowy i skłania do przemyśleń, zapomnienia choć na chwilę o swych codziennych problemach i pomyślenia o sobie. Autorem tekstu i kompozycji jest Roman Wojciechowski.
Sam teledysk ma charakter fabuły. Akcja nawiązuje do treści piosenki. Zdjęcia, które powstały w licznych lokacjach (na Śląsku, w górach – we wnętrzach oraz w plenerze), zrealizowane zostały bardzo profesjonalnie, podobnie jak sam montaż. Podobnie, jak w poprzednim teledysku (Dyskoteka Karakum), również tutaj główne role zagrali aktorzy, Piotr Herdzina pojawia się tylko w części ujęć. Całość ciekawie się ogląda – i podobnie jak sama piosenka – może skłonić wiele osób do przemyśleń.

Kto ma Urodziny w lutym?
Kto ma Urodziny w lutym?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Paweł GołeckiDla tej miłości
2.
Monika i Leszek FilecPszaja Ci
3.
Alpina ShowFurgej gołąbku
4.
Izabela FojcikNa zawsze Ty i ja
5.
Golden MixDziś znów ktoś zakocha się
6.
Edek DworniczekHappy Land
7.
Damian HoleckiCanto Della Terra
8.
Duet KaroJedna łza
9.
Krzysztof KoniarekKocham tak żyć
10.
Janina LiberaSamotna w tłumie
11.
Wesoły MasorzRazym sie bawiymy, razym tancujymy
12.
HarmonicRazem dobrze nam
13.
AdiPokochaj mnie
14.
Michalina Starosta i Marcin JanotaWróć do mnie Kochany
15.
Tim FabianZabawmy się

Sonda

Wybierz Przebój 2024 Roku - finał [głosujemy raz na dobę]